Prosinec 2013

Organizace?

15. prosince 2013 v 10:32 Život
Říkáte si občas, jé, ten tohle organizuje, no to zas dopadne!
Přemýšleli jste vůbec někdy nad tím,jak se asi ten člověk musí cítit? Kolik toho má vlastně na starost? A když to nedopadně, všichni to schodí na jeho hlavu?
Já jsem se letošní vánoce přesně vžila do této role!
Poslední týden pořádáme, jako třetí ročník takové divadlo ''hrátky'' apořád nacvičujeme a vymýšlíme různé nápady jak to vylepšit! Navíc jsem se ještě přislíbila, že udělám video rozhovorový. To jsem ovšem neměla dělat. Nejdřív jsem měla točit ta videa s péťou. Já se na to těšila a ona to pak natočila s někým jiným. To mě dost mrzelo, ale nic s tím hold nenadělám. Hlavně ale úplně zbytečně natočily ty videa dlouhý a já jenom zkouknutím na ně ztrávila víc jak hodinu. A to stříhání. NO nebudu vám vykládat kolik je to práce, ještě když tam chtějí titulky a po deseti hodinách práce mám furt jen půlku a nevim kdy udělám tu druhou, když mi to dali na poslední chvíli. Při nejhoršim budou mít jen jedno video!
Letos jsem se rozhodla pořádat vánoční besídku. Minulej rok to všichni svedli na někoho jiného a nic nebylo! Takže jsem do toho vpadla po hlavě! Vybrat peníze, zařídit občerstvení(salát, řízky, klobásky, svařák. Vymyslet program, vyrobit plagát a to je všechno jen na mě. Jetě jsem se se spolužákama dohodla na hudebním vystoupení, takže musíme zkoušet s nástrojema.No mám toho moc.
Navíc ještě do toho máme vánoční koncerty se sborem.
Taky do toho obstarat všechny dárky, teta po mě chce do vánoc ozdobit kořenky, připravuji vánoční výzdobu, pomáhám mamce a mohla bych pokračovat.
Čas Vánoc je podle mě pro každého velmi stresující!
Závidím lidem, kteří nic neřeší :)