Prosinec 2014

Seberevolta?

29. prosince 2014 v 21:29 Seberevolta Liberec

SEBEREVOLTA


Tvoříme novou pozitivní komunitu,
která se snaží inspirovat ke zdravému životnímu stylu
a chce zvýšit vědomí ve společnosti kladením důrazu
na hodnoty jako zodpovědnost, pokora, úcta, morálka, poctivost,
disciplína, vytrvalost, tvořivost, spolupráce, přátelství, tolerance,
mír, láska, jednota, zábava a pokojná bojovnost.
Na úvod jsem vám sem přidala citát, který uvidíte na každém seberevolťáckém tričku. Seberevoltu založil Marek Kaleta (Revolta) a Adam Raw, kteří chtěli přispět k rozvoji dnešní mládeže. Po celé České republice se rozrostly komunity, které na základě těhlech dvou se začaly scházet a společně cvičily a lákaly do toho i všechny kolem sebe jakéhokoliv věku a síly. Seberevolta a workout k sobě prostě patří. Ovšem nic netrvá věčně a ti dva se pohádali a hromada komunit se rozpadlo, či si začali měnit jména atd.. (Podle mě vůbec nepochopily, o co jim původně šlo. Byly jen stádo ovcí, kteří chvíli něčemu věří a chvíli zase ne. Ale to je pouze můj vlastní názor.) Základem dobré komunity je také přátelství, podpora, láska, síla, dobrá nálada, hecování a spoustu jiných věcí, a to očividně některé komunity nikdy nenašly, proto se tak rychle rozpadly.

Jinak jestli se chcete dozvědět více o Samotné seberevoltě, navštivte stránku: http://www.seberevolta.cz/
Vánoční

29. prosince 2014 v 11:17 Solo
Tak jsem se rozhodla si zříjemnit vánoční čas a pustit se zas do jedné písničky :) To mě taky donuitilo založit si účet na soundcloud, kde člověk může dát jen písničky bez vieoklipu, či přihlouplejch obrázků.
Jinak všem dodatečně přeji příjemné prožití vánočních svátků, Vánoce už jsou sice za náma, ale čeká nás silvestr, tak moc neblbněte ;)

Písnička z filmu polar expres - when christmas comes to town :)

Odkaz: